Ballroom and Latin dance - WEST & NORTH LONDON - SZKOŁA TAŃCA

Tomasz

Jest tancerzem posiadającym 20 lat doświadczenia w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. W swojej karierze odniósł wiele sukcesów w ogólnopolskich turniejach tanecznych. Wspólpracował ze szkołą  tańca J&B i posiada 7 lat doświadczenia w pracy z grupami tanecznymi jako instruktor. Zajmuje sie równiez choreografiami tanecznymi, dla par ślubnych jak i przygotowaniem technicznym ukladów tanecznych. W roku 2010, oraz 2011 został głównym choreografem konkursu “Miss Polonii North England”

Justyna

Jest tancerzem posiadającym 15 lat doświadczenia w tańcach latyno amerykańskich i standardowych. Prowadzi grupowe zajęcia tańca towarzyskiego,oraz lekcjeindywidualne z zakresu tańca towarzyskieo, rozrywkowego i ślubnego. W Londynie tańcem zajmuje sie już od 6 lat, współpracując wcześniej ze szkołą tańca J&B a pózniej dołonczyła do Voxta Dance. Na swoim koncie maja wiele udanych choreografii ślubnych, skomponowanych dla par polskich jak i anglojęzycznych.

Joanna

Jest tancerzem posiadającym 10 lat dośiwadczenia w tańcu towarzyskim. Prowadzi zajecia grupowe, tańca towarzyskiego, użytkowego oraz zajęcia z zakresu rytmiki. Do Voxta Dance dołączyła w roku 2011.